TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI

Türkiye Geneli

Siparişlerinizi size ulaştırmak için  elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Siz siparişinizi onayladıktan sonra siparişlerim sayfasında, ürünlerinizin tahmini teslim edileceği tarihi göreceksiniz. Kargo şirketi, siparişlerinizi maksimum yedi(7) gün içerisinde size ulaştıracaktır ancak olası bir aksilikte sizinle irtibata geçilecek ve gerekli görülen tedbirler alınacaktır.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra size SMS yolu ile bir takip numarası gelecek ve can dostunuzun ürünlerini takip ediyor olabileceksiniz.

Siparişlerinizi olabildiğince sağlam kolilerle paketliyoruz ve siparişlerinizin başına bir şey gelmemesi için gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

150 TL ve üzeri kargolar ücretsizdir.

Antalya

Merhaba Antalya!

Siparişlerinizi 7 gün 24 saat her koşulda size ve minik dostlarınıza ulaştırıyor olacağız. J

Siparişlerinizi whatsapp üzerinden bize iletebilir ya da direkt arayabilirsiniz. Her koşulda da size en iyi şekilde yardımcı olacağımıza emin olabilirsiniz.

Siparişinizi verdikten sonra gerekli görülen bilgilendirmeler size yapılıyor olacaktır.

Siparişinizin elinize ulaşması için sepetinizde minimum 60 TL’lik ürün olması gerektiğini unutmayın.

 

İADE KOŞULLARI

Sitemiz üzerinden aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde ürün iadesi kabul edilmektedir. Siparişinizi teslim aldıktan en geç yedi(7) gün içerisinde kargoya vermeniz gerekmektedir. Ürününüz elimize ulaştıktan sonra yenisi size gönderilmek üzere yola çıkmış olacaktır.

Ürününüz elinize ulaştığında lütfen gerekli görülen kontrolleri yapınız. Kutuda veya ürünlerde herhangi bir hata görüldüğünde tutanak tutturarak ürünleri teslim almayınız.

Ürününüzün hatalı gelmesi hali dışında ürün kullanılmış veya paket açılmışsa iade kapsamına girmemektedir.